Працює творча група

14 листопада на базі загальноосвітньої школи І–ІІІ ст.. № 1 ім. Т.Шевченка відбулося засідання міської творчої групи вчителів початкових класів з теми «Інноваційний урок математики в початковій школі за новими програмами та Державним стандартом початкової загальної освіти» (керівник Дубицька Н.Н., ЗОШ № 1).
Метою роботи вчителів було опанування теоретичного матеріалу з порушеного питання, ознайомлення з практичним застосуванням інноваційних технологій, форм і методів навчання, нестандартних завдань та дидактичних ігор на уроках математики в 2 класі з метою розвитку творчої ініціативи вчителя і учнів на уроці, сприяння активізації творчого потенціалу педагогічних працівників, обмін досвідом з порушених проблем. Увага приділялася формуванню в молодших школярів ключових та математичної компетентності
Протягом засідання членами творчої групи розглянуто питання психолого-педагогічних особливостей учнів, організації навчально-виховного процесу в початковій школі. Члени творчої групи обмінялися власним досвідом роботи із зазначеної проблеми, визначили напрямки діяльності на 2013-2014н.р.
У роботі взяла участь методист Марганецького міського методичного кабінету Кострикіна В.В.

Кiлькiсть переглядiв: 99

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.