Зустріч представників місцевого та учнівського самоврядування

3 грудня 2018р. відновлено, за спільною згодою, традицію (щороку з 1994-го) - зустріч активу дитячого самоврядування міста з представниками місцевої влади Ця зустріч приурочена до Дня місцевого самоврядування та Дня народження Марганецької дитячої організації дієвих ініціативних марганчан (голова МДО ДІМ Малишко Є.Г.). Більше двох годин діти отримували змістовні відповіді від міського голови Жадько Олени Анатоліївни, заступників, керівників підприємств та установ, депутатів міської ради на багаточисельні питання, які турбують молодь міста. Розмова вийшла ділова, цікава та корисна для усіх учасників заходу. Це була дієва зустріч ЛІДЕРІВ САМОВРЯДУВАННЯ різного рівня.

/Files/images/03.12.2018.jpg

На згадку про зустріч діти отримали подарунки від міського голови та солодощі від підприємців, фото з учасниками зустрічі, а найсміливіші - ще й фото у кріслі міського голови.

/Files/images/03.12.2018 1.jpg

Відкритість представників міської влади до спілкування дала дітям надію на здійснення планів, мрій, сподівань та поштовх до взаємодії з місцевою владою у спільних справах - де учнівська молодь може зробити свій внесок.

Кiлькiсть переглядiв: 98

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.