Повернутися до звичайного режиму

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІВОРУКИХ

13 серпня 2019р. у ІРЦ на базі Марганецької гуманітарної гімназіїі м. Т. Шевченка було проведено розважальну програму з нагоди Міжнародного дня шульг.
Цей день присвячений людям, які переважно користуються лівою рукою. Вперше його відсвяткували в 1992 році за ініціативи британського Клубу лівшів. Метою свята було привернення уваги суспільства до проблем, з якими стикаються лівші, залучення уваги дизайнерів, виробників і продавців до необхідності враховувати зручність лівшів при користуванні різними предметами.
У заході взяли участь 22 учні закладів загальної середньої освіти міста (Гуманітарна гімназія ім. Шевченко, ЗОШ№3, Марганецька гімназія, НВК «Ліцей – СЗШ№10»). Організували святкове оформлення майданчику та забезпечили технічний супровід заходу працівники Гуманітарної гімназії ім. Шевченко. Провели свято практичний психолог ПМШ №11 Машко А.С. та працівники ІРЦ.
Захід був цікавий, веселий і непередбачуваний. Усі учасники були задоволені захоплюючою сучасною розважально-ігроваю програмою та приємними подарунками.

Кiлькiсть переглядiв: 180

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.