Семінар-тренінг за навчальною програмою Європейської Комісії eTwinning

7 листопада 2019р. на базі НВК «Ліцей – спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10» відбувся семінар-тренінг за навчальною програмою Європейської Комісії eTwinning. Учні закладу, під керівництвом вчителя англійської мови Цикункової Я.В., уже в 2014р. долучились до цієї програми та є переможцями 4 проектів. А Цикункова Я.В. з 2018р. – амбасадор, яких в Україні лише 10.

В заході прийняло участь 30 педагогів навчальних закладів міста та Дніпропетровської області, 27 учнів – переможців проектів.

З вітальним словом до присутніх звернулись заступник міського голови Платонова Т.В., завідувачка відділом освіти Кострикіна В.В. та директорка закладу Бистра К.В. Від партнерського агентства України вітала і нагороджувала керівник відділу зв’язків Анастасія Захарченко (м. Київ) ітвінерів НВК «Ліцей – СЗШ №10» за перемогу проекту TAKE CARE OF ME TAKE CARE OF YOU у європейському конкурсі EUROPEN PRSZE та заклад – від імені комісара ЄС з питань освіти та науки ETWINNING SCHOOL AWARD, 2019. З учасниками практичної сесії амбасадори, відповідальні за Дніпропетровську область, провели тренінги: Дар’я Арцем’єва за темою «Проектне навчання у сучасній школі» (Новопільський НВК) та Яна Цикункова – «Творча команда – вдалий проект, воркшоп» (м. Марганець).

Особливо приємно було бачити батьків, які небайдужі до розвитку своїх дітей, вони також стали активними учасниками заходу.

/Files/images/eTwinning 2019 2.jpg /Files/images/eTwinning 2019 1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 14

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.