Реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки

Під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було надано низку доручень щодо забезпечення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки. Відповідний лист підготувало також і Міністерство освіти і науки України.
Зокрема, Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій органам виконавчої влади, керівникам установ та підприємств було доручено терміново уточнити плани цивільного захисту на особливий період та скоригувати заходи щодо приведення у вищий ступінь готовності усіх ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
Окрема увага була приділена підвищенню ефективності оповіщення населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.
Надано також низку доручень щодо сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення, зокрема, передбачення здійснення аварійного водопостачання в населених пунктах та створення запасів матеріалів, обладнання, інструменту та медичних засобів, необхідних для укомплектування захисних споруд цивільного захисту та інших споруд, призначених для укриття всіх категорій населення.
Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.