Працює міська Школа педагогічного зростання

18 грудня на базі ЗОШ № 1 відбулося друге засідання вчителів міської Школи педагогічного зростання (керівник Крамар Л. А., учитель початкових класів ЗОШ № 1, старший учитель).

Засідання на тему «Урок – основна форма організації навчально-виховного процесу» мало на меті поглибити теоретичні знання про типологію і структуру уроків, різні види навчальної роботи на уроках (фронтальну, групову, парну та індивідуальну), підготовку вчителя до уроку та обговорити питання, щодо літератури, яка допомагає у підготовці до проведення уроку. У рамках засідання молоді вчителі переглянули відеозаписи уроку у 1 класі з курсу «Я і Україна» на тему «Як живуть риби » та урок навчання грамоти « Закріплення звукових значень букви «де» .

Слухачі Школи педагогічного зростання отримали домашнє завдання, яке передбачає розробити фрагмент уроку, використовуючи на різних етапах фронтальну, групову, парну та індивідуальну роботу.

У роботі міської Школи педагогічного зростання взяла участь методист міського методичного об’єднання Кострикіна В.В.

Засідання пройшло в атмосфері взаєморозуміння, творчої співпраці та педагогічного пошуку і залишило по собі приємні враження і позитивний досвід у всіх його учасників.

/Files/images/DSCN3143.jpg/Files/images/к1.jpg/Files/images/к2.jpg/Files/images/к4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 50

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.