Учасник фінального туру обласного етапу конкурсу "Учитель року"

/Files/images/novini/babkna_yug/image04.jpgВідповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 24.09.2013 № 718/0/212-13 «Про проведення щорічного обласного конкурсу «Учитель року» у 2013-2014 навчальному році» та листа Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 01.11.2013 № 807 «Про умови та порядок проведення обласного туру щорічного конкурсу «Учитель року» у Дніпропетровській області у 2014 році» у другому етапі конкурсу «Учитель року» у номінації «Трудове навчання» прийняла участь учитель «НВК Ліцей – спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10» Кривопуст Оксана Іванівна, переможець міського етапу.
Оксана Іванівна – кваліфікований спеціаліст, творчий ініціативний педагог, виявляє високий рівень професіоналізму, досконало володіє методикою викладання трудового навчання. Розумна, талановита жінка, природжений учитель. Вчитись в неї цікаво, діти завжди відчувають поруч її душу і серце. Члени журі міського етапу відмітили її як надзвичайно ініціативного учителя, який не боїться експериментувати, і цим підвищує інтерес в учнів до обслуговуючої праці, зокрема, до декоративно-прикладного мистецтва.
На обласному етапі першого туру учитель представила власні наробки відповідно до науково-методичної проблеми, над якою працює: «Розвиток творчих здібностей на уроках трудового навчання засобами проектно-технологічної діяльності».
За висновком журі Оксана Іванівна увійшла до п’ятірки кращих та запрошена для участі у фінальному турі обласного етапу Конкурсу.
Вітаємо Оксану Іванівну з цим досягненням та бажаємо успіху у фіналі!

/Files/images/novini/babkna_yug/image02.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 76

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.