Участь в обласному семінарі-практикумі «Співпраця ДНЗ і школи І ступеня з питань особистісно-творчого зростання дитини на етапах впровадження Державного стандарту початкової освіти»

Відповідно до плану Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 22 жовтня 2013 року на базі Павлоградської ЗШ №15 закладу Культури здоров’я та ДНЗ № 6 «Дюймовочка» відбувся семінар-практикум за темою: «Співпраця ДНЗ і школи І ступеня з питань особистісно-творчого зростання дитини на етапах впровадження Державного стандарту початкової освіти». В роботі семінару брали участь методисти, які відповідають за роботу початкової школи в містах та районах Дніпропетровської області. Від управління о

Метою семінару було визначення особливостей нового Державного стандарту початкової освіти та програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», а також обмінялися досвідом роботи з питань наступності між ДНЗ та початковою школою.

Семінар відкрила завідувач кафедри початкової освіти, старший викладач Виноградова Ольга Миколаївна. Вона ознайомила учасників семінару з сучасними векторами реалізації наступності у роботі ДНЗ та школи.

Ми, гості, мали змогу познайомитися з виставкою педагогічних надбань вчителів міста, досвідом їх роботи з питань наступності між школою та дошкільним навчальним закладом.

Кострикіна В.В., методист Марганецького міського методичного кабінету

Кiлькiсть переглядiв: 68

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.