У десятці кращих – марганчанка!

/Files/images/Галка Ю..jpgВідповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації та листа Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 18 грудня завершено перший етап конкурсу в номінації «Початкові класи». Для участі у відбірковому етапі другого (обласного) туру Конкурсу були запрошені переможці першого (районного, міського) туру Конкурсу Місто Марганець на цьому етапі представляла учитель початкових класів НВК «Ліцей – спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 10» Галка Ю. С.

На відбірковому етапі Конкурсу конкурсанти виконували письмову роботу з питань педагогіки, психології, методики викладання предметів, знання нормативної бази початкової школи; проводилася дискусія за змістом проблеми, над якою працює вчитель.

Журі визначило 10 учасників другого туру Конкурсу. До десятки найкращих увійшла наша вчителька Галка Юлія Сергіївна.

Другий етап конкурсу «Учитель року» в номінації «Початкові класи» відбудеться 20-23 січня 2014 року на базі ДОІППО та НВК № 28 м. Дніпропетровська.

Вітаємо Юлію Сергіївну з перемогою у другому (відбірковому) турі. Бажаємо успіхів у подальшій роботі та перемоги!/Files/images/снимок_008.JPG/Files/images/Галка.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 154

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.