Вчителі розвивального навчання йдуть у ногу з сучасністю

17 січня на базі НВК «Ліцей – спеціалізована загальноосвітня школа № 10» відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів початкових класів, які працюють за системою розвивального навчання (кер. Харзєєва Т.П.). У роботі ММО взяла участь методист міського методичного кабінету Кострикіна В.В.

Для сучасної початкової школи недостатньо просто навчити дітей рахувати, писати, читати. Сьогодні школа повинна допомогти становленню особистості дитини. Саме про це зазначається в Державному стандарті початкової загальної освіти.

У ході роботи Малишевська Людмила Леонідівна (НВК – Ліцей № 10). познайомила вчителів з оновленим змістом програми з літературного читання у контексті компетентісного підходу, акцентувала увагу на необхідності формування в учнів читацької компетентності, яка є базовою складовою комунікативної і пізнавальної компетентності.

Мітолап Лілія Олександрівна (НВК – Ліцей № 10).розповіла про особливості роботи з новим підручником з математики у системі розвивального навчання. Зокрема, зупинилася на вивченні елементів геометрії в 1 класі на засадах компетентісного підходу.

Бурлака Олена Іванівна (ЗОШ №2) у своєму виступі з теми «Розвиток інноваційної особистості шляхом формування медіакомпетентності» розповіла про методи формування медіа споживача , який міг би ефективно та безпечно задовольняти свої інтереси, використовуючи засоби масової комунікації.

Цікавими та корисними для подальшої роботи кожного педагога були тести та вправи, проведені шкільним психологом Вітько Ольгою Іванівною (НВК – Ліцей № 10).

/Files/images/РН4.jpg

/Files/images/РН10.jpg/Files/images/РН5.jpg/Files/images/РН7.jpg/Files/images/РН3.jpg/Files/images/РН1.jpg/Files/images/РН8.jpg/Files/images/РН6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 192

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.