/Files/images/сучасні заклади освіти.jpg Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

Організатор виставки Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».
Учасники: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад); заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети); виробники й постачальники засобів навчання, проєктів, програм і рішень для галузі освіти, асоціації, видавництва, освітні портали.

/Files/images/3011-4.jpg Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Організатор виставки Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».
«Інноватика в сучасній освіті» - єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проєктів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в навчальний процес.

Участь закладів освіти міста у виставковій діяльності

У 2022 році колектив Марганецького ліцею № 12 взяв участь у Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», у номінації «Інновації в національно - патріотичному вихованні здобувачів освіти». Педагогічні здобутки колективу було відзначено Золотою медаллю та диплом переможця за підписом міністра освіти України С.Шкарлета.


/Files/images/2305-1.jpg

Фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro»

Фестиваль проводиться з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку та задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освітянської галузі Дніпропетровської області, обміну ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації. До участі у Фестивалі запрошуються педагогічні працівники, психологи та керівники закладів дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти

Участь педагогічних працівників у Фестивалі педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2022»

«EDU_FEST Dnipro – 2022» проходив у 2 етапи: І етап – відбірковий (травень-липень 2022 року); ІІ етап – заключний (ІІІ декада вересня 2022 року). Конкурсний відбір здійснювався за номінаціями відповідно до вимог до конкурсних робіт.

У 2022 році вісім педагогічних працівників взяли участь у фестивалі педагогічної творчості освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2022». Троє освітян міста посіли призові місця:

1. Колпак Тамара Петрівна, педагог-організатор, вчитель української мови та літератури Марганецького ліцею № 12 Марганецької міської ради Дніпропетровської області, І місце у номінації - інноваційні форми бібліотечних активностей у закладах освіти: «Бібліотека по новому – читання по іншому»

2. Ткач Марія Анатоліївна, вихователь комунального закладу дошкільної освіти комбінованого типу № 13 «Берізка» Марганецької міської ради Дніпропетровської області, ІІІ місце у номінації - імплементація державного стандарту дошкільної освіти в освітню діяльність ЗДО: «Навчально-ігровий посібник з формування логіко-математичної компетенції дошкільників» «Математична мозаїка»

3. Лучкова Алла Сергіївна, вчитель математики та інформатики Марганецької гімназії №5 Марганецької міської ради Дніпропетровської області, ІІІ місце у номінації - інноваційні технології навчання математики: «Використання технологій дистанційного навчання у процесі вивчення математики»

/Files/images/315618095_140882772039055_6770127395443329674_n.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 500

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.