Увага!. Закінчується реєстрація на пробне ЗНО.

Закінчується реєстрація на пробне ЗНО.
Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (далі – ДпРЦОЯО) інформує, що з 05.01.2021 до 19.01.2021 на сайті ДпРЦОЯО (https://dneprtest.dp.ua) триває реєстрація на пробне ЗНО для всіх, хто бажає ознайомитися з процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Надаємо для використання декілька тез, що актуальні при інформаційно-роз’яснювальній роботі:
Пробне ЗНО проходитиме 10.04.2021 очно в пунктах пробного ЗНО. Зареєструвати можна тільки один предмет (одночасно на двох предметах бути присутнім не можливо).
Дані про учасника в базі ДпРЦОЯО зберігаються тільки після створення Особистого кабінету учасника пробного ЗНО. Реєстрація вважається завершеною за умови надходження коштів на рахунок ДпРЦОЯО – в Особистому кабінеті протягом 5 робочих днів з дня оплати з’являється статус «Сплачено».
Вартість пробного ЗНО складає 222 гривні. Останній день оплати 23.01.2021.
Результати пробного ЗНО визначатимуться за рейтинговою шкалою 100–200 балів та критеріальною шкалою 1–12 балів з усіх предметів пробного ЗНО, окрім «математики рівень стандарту», де передбачено результат тільки у шкалі 1-12 балів.
Усі учасники пробного ЗНО після проходження очного пробного тесту 10.04.2021 матимуть можливість зі сторінки Особистого кабінету завантажити тестовий зошит з будь-якого предмета і попрацювати із завданнями самостійно в зручний для них час.
Уся необхідна учасникам пробного ЗНО інформація буде розміщена на сторінках Особистих кабінетів:
25 березня – запрошення;
10 квітня – зошити з усіх предметів;
з 10 до 14 квітня – робота Сервісу визначення результатів (учасники мають внести відповіді з опрацьованих ними предметів);
16 квітня – оприлюднення результатів пробного ЗНО.
Деталі пробного ЗНО можна з’ясувати за посиланням: https://youtu.be/tkJsGT6f4ps .
Більш докладна інформація знаходиться в розділі «Пробне ЗНО» нашого сайту: https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php/component/content/article?id=827 .
Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.