Роботу семінару для вчителів майбутніх першокласників розпочато

28 січня 2014 року на базі загальноосвітньої середньої школи № 1 ім. Т.Шевченка відбулося перше в цьому навчальному році заняття семінару-практикуму для вчителів майбутніх першокласників "Усе має свій початок" (керівник семінару Кострикіна В.В., методист міського методичного кабінету). Цей семінар у місті працює вже п’ятий рік поспіль. Його мета - ознайомлення педагогів міста, які в наступному навчальному році працюватимуть з першокласниками, з нормативно-правовою базою, особливостями організації НВП в 1-х класах в умовах впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти; впровадження передового педагогічного досвіду кращих вчителів міста, країни; реалізація наступності дошкільної та початкової освіти на етапі оновлення змісту початкової та дошкільної освіти.

На першому занятті вивчалася нормативно-правова база забезпечення організації НВП в 1-х класах у 2014-2015 н.р.та основні питання ефективної організації навчання шестирічних першокласників. На питання "Чому навчання в школі починається з шести років?" дала відповідь у своєму виступі вчитель початкових класів ЗОШ № 1 Радзивіло Т.Г., "Чи важко вчитися у віці 6 років?» - учитель СЗШ № 11 Вітько І.М. На питанні «Види готовності шестирічок до навчання в школі», «Психологічна готовність 6-річок до школи» зупинилися методист міського методичного кабінету Кострикіна В.В. та шкільний психолого НВК –Ліцею № 10 Вітько О.І. Про ефективність педагогічних технологій у забезпеченні дошкільної та початкової освіти розповіла Бурлака О.І. (ЗОШ № 2). За круглим столом відбулося обговорення питання успішної адаптації першокласників до шкільного середовища.

У ході роботи акцент був також зроблений на питанні наступності між довкіллям та початковою школою як одному з важливих завдань у змісті нового стандарту початкової освіти (Кострикіна В.В).

У роботі семінару-практикуму взяло участь 15 вчителів міста. Робота була цікавою та корисною. Наступне заняття відбудеться в лютому.

Кiлькiсть переглядiв: 89

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.