зовнішнє незалежне оцінювання/Files/images/УЦОЯО.png


Нормативні документи

Учаснику зовнішнього оцінювання

Вступ. Освіта. UA

Результати ЗНО-2019

ЗНО-2020

ЗНО-2021


Що потрібно пам’ятати учаснику ЗНО?

Сплануйте маршрут доїзду до пункту тестування. Інформація про місце та час проведення зовнішнього оцінювання міститься в запрошенні-перепустці, яку розміщено на інформаційній сторінці, а також відправлено абітурієнтам поштою.Важливо своєчасно прибути до пункту тестування, вказаного у запрошенні-перепустці. Для того, щоб не запізнитися, радимо заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до нього та планувати час на дорогу з урахуванням можливих перешкод, таких як затори на дорогах, запізнення та поломки транспорту тощо. Орієнтовні схеми та маршрути проїзду розміщено на нашому сайті.
Підготуйте документи:
- оригінал Сертифіката;
- оригінал паспорта або іншого документа (серія та номер якого зазначено в Сертифікаті);
- запрошення-перепустку.
Без оригіналу Сертифіката та оригіналу документа, що посвідчує особу, який зазначено в Сертифікаті учасника не буде допущено до пункту тестування!
Інформація про місце та час проведення зовнішнього оцінювання міститься в запрошенні-перепустці, яку розміщено на інформаційній сторінці, а також відправлено абітурієнтам поштою. Якщо запрошення-перепустка й досі не надійшла на адресу абітурієнта, її слід роздрукувати з інформаційної сторінки. Доступ до сторінки здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.Сертифікат – важливий документ, що підтверджує факт реєстрації для участі у ЗНО.
Сертифікат містить номер та PIN - код, фотографію учасника ЗНО, скріплену індивідуальною голографічною наліпкою, назви предметів, з яких учасник складатиме тестування.
Сертифікат надсилається абітурієнтові поштою на адресу, зазначену ним під час реєстрації.
Якщо Сертифікат досі не надійшов, його пошкоджено або загублено, якщо через життєві обставини змінилися персональні дані абітурієнта (ПІБ, серія та номер документа), необхідно терміново звернутися до регіонального центру для виготовлення дубліката документа.
Візьміть 2 гелеві або капілярні ручки ЧОРНОГО кольору
Вчасно прибудьте до пункту тестуванняРівно о 10 годині 50 хвилин двері усіх пунктів тестування будуть зачинені!Радимо ретельно планувати час, необхідний на дорогу, щоб завчасно прибути до пункту тестування. Cхеми та маршрути доїзду до пунктів тестування.
Ваші документи перевірятимуть кілька разів як під час входу до пункту тестування, так і роботи над тестом.
Не беріть із собою мобільні телефони, інші пристрої для збереження та обробки інформації, тому що Вас зобов`яжуть залишити їх вимкнутими в спеціально відведеному місці аудиторії.
Вийшовши за межі пункту тестування під час виконання тестових завдань, Ви втрачаєте можливість повернутися і продовжити роботу над тестом.
Несвоєчасна здача бланків відповідей є підставою для анулювання результатів тестування.
До виходу з пункту тестування пред'явіть уповноваженій особі УЦОЯО Сертифікат для проставлення відмітки про проходження зовнішнього оцінювання з певного предмета.
Без відмітки в Сертифікаті про складання тесту з певного предмета результати зовнішнього оцінювання вважаються недійсними.

Увага! Актуальна інформація!

Перелік категоричних «НЕ»:

НЕ запізнитися! Запізнення до пункту тестування хоча б на хвилину позбавляє Вас права складати ЗНО з відповідного предмета!Запізнення не є об'єктивною причиною і не дає право на участь у спеціально організованому тестуванні.
НЕ забути документи! Документи, необхідні для проходження тестування: паспорт або свідоцтво про народження; сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; запрошення-перепустку.Без певного пакету документів Вас не допустять до складання тестів.
НЕ відволікатися під час інструктажу! Уважно слухайте інтруктора в аудиторії, він ознайомить з правилами заповнення бланка(-ів) відповідей, правами та обов’язками учасника під час проходження зовнішнього оцінювання, порядком подання апеляцій тощо.
НЕ пересаджуватися на інше місце! Це може призвести до анулювання Ваших результатів. Знайдіть своє робоче місце в аудиторії, номер місця буде зазначено в алфавітному списку на вході до аудиторії. Номер на робочому столі, номери зошита та бланка(-ів) відповідей повинні співпадати.
НЕ порушувати правила!В аудитирії тестування заборонено:спілкуватися з іншими учасниками;передавати будь-які предмети та матеріали;заважати іншим, а також особам, які проводять зовнішнє оцінювання;мати при собі будь-які засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурами тестування;У випадку порушення правил Вас буде позбавлено права на продовження роботи, а результати виконаних завдань – анульовано.
НЕ забути про відмітку в сертифікаті!Без відмітки в сертифікаті про складання тесту з певного предмета результати зовнішнього оцінювання вважаються недійсними.До виходу з аудиторії тестування надайте сертифікат уповноваженій особі УЦОЯО для проставлення відмітки.

*****

Кiлькiсть переглядiв: 801

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.